loader image

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

Arabian Oud ‘Tawasul’ sadakat programımızı keşfedin

Arabian Oud ‘Tawasul’ sadakat programı tüm yıl boyunca bir dizi avantaj sunmaktadır. Programa hoş geldiniz demek için gelen kutunuza hoş bir sürpriz gönderilecektir.

Alışverişler için ödüller

Sadakatinizin bir ödülü olarak, yalnızca çevrimiçi mağazada yaptığınız her alışveriş için. Biriken ve size belirli avantajlar sağlayan puanlar kazanacaksınız.

 ₺20 harcandı = 1 puan

500 puan* = A ₺300 kupon

1000 puan* = A ₺700 kupon

* Sadakat puanlarınız, satın alma işleminizden sonraki 12 ay boyunca www.arabianoud.com.tr online mağazasında kullanılabilir. Online mağazada ne kadar puan kazandığınızı web sitemizdeki ‘Hesabım’ ve ardından ‘Sadakat Kartı’ bölümüne giderek görebilirsiniz.

Bir sonraki seviyeye taşıyın

Arabian Oud puan bakiyenizi oluşturun ve daha yoğun ve kişiselleştirilmiş bir Arabian Oud deneyimi için adım adım Silver seviyesinden Gold’a, ardından Platinum ve Exclusive’e geçin. Her seferinde yeni avantajlar elde edin ve özel ekstraların tadını çıkarın.

On iki ay içinde 1000 puan topladığınızda Gold, 3000 puan topladığınızda Platinum ve 4000 puan topladığınızda Exclusive üye olursunuz.

Bakiye, her yılın 1 Ocak tarihinde, bir önceki yıl yaptığınız tüm alışverişler dikkate alınarak yeniden hesaplanır.

Arabian Oud ‘Tawasul’ sadakat programına nasıl katılabilirim?

Çok basit! Web sitesinin ‘Hesabım’ bölümüne gidin ve talimatları izleyin. Arabian Oud ‘Tawasul’ sadakat programı Türkiye ve Arabian Oud’un hizmet verdiği ülkeler için geçerlidir.

Sadakat kartı yalnızca web sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak kullanılabilir:  www.arabianoud.com.tr

Çalışma şartları ve koşulları:

Üyeler, programın çalışma hüküm ve koşullarını göz önünde bulundurmalı ve genel kullanım koşullarına uymayı kabul etmelidir.

  • Arabian Oud sadakat programına üyelik sadece 18 yaş ve üzerindeki müşteriler için geçerlidir.
  • Sadakat kartı, www.arabianoud.com.tr web sitesinde ilk ödemeyi yaptığınızda etkinleştirilir.
  • Kartta toplanan puanlar aynı yılın 1 Ocak – 31 Aralık tarihleri arasında kullanılabilir. Bu süre içinde kullanılmayan puanlar ileriye taşınamaz.
  • Bu kart sadece Türkiye’de online olarak kullanılabilir
  • Arabian Oud, programı, program üyelik koşullarını ve genel hüküm ve koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Satın alma sırasında kartını ibraz edemeyen bir müşterinin kartına eklenmemiş olan puanlar daha sonra eklenemez.
  • Sonuç olarak, bir üye 12 aylık bir süre boyunca sadakat kartıyla herhangi bir alışveriş yapmazsa, biriken tüm puanlar kaybolacaktır.
  • Arabian Oud, bu koşulların ihlali veya bunlara uyulmaması durumunda, bir sadakat programı kartını askıya alma ve/veya devre dışı bırakma (geçici veya kalıcı olarak) ve uygulanabilir olduğu durumlarda, ilgili avantajları/puanları iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Arabian Oud, uygun gördüğü şekilde ve üyeyi en uygun gördüğü yöntemle bilgilendirdikten sonra, üyenin herhangi bir tazminat talep etme hakkı olmaksızın kartı askıya alacak ve/veya devre dışı bırakacaktır.

 Sadakat programında bir arıza olması durumunda, Arabian Oud sorunu çözmek için gerekli adımları atacaktır. Ancak, Arabian Oud bu/bu arıza(lar) ile ilgili herhangi bir sonuç için herhangi bir sorumluluktan muaf tutulacaktır. Arabian Oud, sadakat programına katılan kişilerle ilgili olarak güvenli erişim ve veri işleme sağlar.

Arabian Oud, sadakat programına katıldıklarında üyeler hakkında kişisel veriler toplar (web sitesi www.arabianoud.com.tr).

KİŞİSEL VERİLER

Arabian Oud, özellikle iki üyenin aynı isme sahip olması durumunda, sadakat programına katılmak isteyen veya katılmış olan kişinin kimliğini kanıtlamak için herhangi bir zamanda herhangi bir belge isteme hakkını saklı tutar.

Üyeler istedikleri zaman aşağıdaki adrese yazılı talepte bulunarak sadakat programından çekilebilirler  info@arabianoud.com.tr

Kişisel verilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, yapmanız gereken şey budur:

– Web sitemizde zaten bir hesabınız varsa www.arabianoud.com.tr, lütfen ‘Hesabım’ bölümüne gidin. Daha sonra yapmanız gereken tek şey ‘Bilgilerim’ bölümündeki kişisel bilgilerinizi değiştirmektir. Tüm tekliflerimizi alabilmeniz için lütfen e-posta adresinizi ve/veya telefon numaranızı güncel tuttuğunuzdan emin olun.

www.arabianoud.com.tr web sitesinde bir hesabınız yoksa, bir hesap oluşturmanız yeterlidir. Daha sonra yapmanız gereken tek şey kişisel bilgilerinizi değiştirmektir.

Kişisel verilerinizin kullanımı ve güvenliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen ‘Gizlilik politikası’ sayfamızı ziyaret edin.