loader image

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

Sadakat Programı: Çalışma şartları ve koşulları

Sadakat kartı, Ödeme işleminin ardından www.arabianoud.com.tr sitesi aracılığıyla etkinleştirilir.

Satın alma sırasında kartını ibraz etmeyen veya veri tabanında tanımlanmasını sağlamak için iletişim bilgilerini vermeyen bir müşterinin kartına eklenmemiş olan puanlar daha sonra eklenemez.

Sonuç olarak, üye on iki aylık bir süre boyunca sadakat kartıyla hiçbir alışveriş yapmazsa, birikmiş tüm puanları kaybolacaktır.

Üyeler, programın çalışma hüküm ve koşullarını göz önünde bulundurmalı ve genel kullanım koşullarına uymayı kabul etmelidir.

Sonuç olarak, Arabian Oud, bu koşulların ihlali veya bunlara uyulmaması durumunda bir sadakat programı kartını askıya alma ve/veya devre dışı bırakma (geçici veya kalıcı olarak) ve uygulanabilir olduğu durumlarda ilgili avantajları/puanları iptal etme hakkını saklı tutar.

Arabian Oud, uygun gördüğü şekilde ve üyeyi en uygun gördüğü yöntemle bilgilendirdikten sonra, üyenin herhangi bir tazminat talep etme hakkı olmaksızın kartı askıya alacak ve/veya devre dışı bırakacaktır.

Sadakat programında bir arıza olması durumunda, Arabian Oud sorunu çözmek için gerekli adımları atacaktır. Ancak, Arabian Oud bu/bu arıza(lar) ile ilgili herhangi bir sonuç için herhangi bir sorumluluktan muaf tutulacaktır.

Arabian Oud, sadakat programına katılan kişilerle ilgili olarak güvenli erişim ve veri işleme sağlar.