loader image

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

ÜRÜNLERİN GÖNDERİMİ VE İADESİ

 

 

KARGO ÜCRETİ NE KADAR TUTAR?
***
Ücretsiz teslimat 1000 ₺ üzerindeki tüm siparişler için geçerlidir.

Kargo ücreti 1000 ₺ altındaki siparişler için 60 ₺ olacaktır. 1000 ₺ üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmaz. Tüm siparişler Aras Kargo ile teslim edilir.

AB ülkelerine veya Dünyanın Geri Kalanına teslimat yapılmaz.

SİPARİŞİMİ NE ZAMAN ALIRIM?

Siparişlerin paketlenmesi ve teslim edilmesi 5 günü bulabilir. Lütfen teslimatların yalnızca pazartesiden cumaya yapıldığını unutmayın.

İADE, DEĞİŞİM VE İADE POLİTİKAMIZ NEDİR?

Ürünü eksiksiz bir şekilde teslim aldığınızdan emin olmak istiyoruz, bu nedenle, herhangi bir nedenle bir şey yolunda gitmediyse, ürün iade veya değişim için uygunsa 14 gün içinde geri ödeme veya değişim (stokta izin verilir) yapacağız ve bu bizim takdirimize bırakılmıştır. Çevrimiçi siparişler mağazada iade edilemez ve bunun tersi de geçerlidir. Lütfen öğelerin orijinal hallerinde olduğundan emin olun,Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğün paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol edin.Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayın.Tutanak tutturmaman durumunda,ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmaKişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.Aksi takdirde öğeyi kabul edemeyiz. Ücretsiz iade etiketleri sunmuyoruz. Geri ödemeler, orijinal ödeme şekline uygulanacaktır. İade veya değişim yapmak için:

Misafir Kullanıcı: lütfen sipariş numaranızı, iade nedenlerinize dair bilgileri içeren bir e maili info@arabianoud.com.tr adresine bir e-posta ile gönderin; iade talimatlarıyla birlikte size hemen geri döneceğiz.

Hesap kullanıcıları: Giriş yapın ve “Hesabım” sayfasına ve ardından “Geri Ödeme Talepleri “ne gidin. Daha sonra geri dönmek için daha fazla talimatla size geri döneceğiz.

İade ve değişim hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Şartlar ve Koşullar sayfamızı ziyaret edin.