loader image

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

MAĞAZAMI BUL

=

HESABIM

Çevre

Arabian Oud çevreyi korumayı taahhüt etmekte ve Kamboçya, Hindistan ve Brunei’deki yerel toplulukların hayatta kalması için hayati önem taşıyan Ud hasadının sürdürülebilir kalmasını sağlamaktadır. Kurucumuz tarafından başlatılan bir girişimle, gelecek nesillerin geçmişin bu kokularının tadını çıkarabilmelerini sağlamak için her yıl 75.000’den fazla agarwood (ud) ağacı dikiyoruz.

Ayrıca ud hasadının yapılacağı bölgeleri özenle seçiyor ve birlikte çalışmayı seçtiğimiz ud toplayıcılarını işe alıyoruz.

Ekibimiz en iyi ahşabı bulup hasat ediyor ve ağaçları kesmeden önce ud reçinesi üreten Aquilaria ağaçlarını tespit etme becerisine göre seçiliyor.

İmza kokularımızda bu ahşabın varlığına ek olarak, müşterilerimize yağ, tütsü ve odun yongası şeklinde agar ağacı da tedarik ediyoruz.

Arabian Oud olarak, geleneksel yöntemleri sürdürerek, tehlikeli koşullara rağmen ürünlerimizi yetiştirip besleyebileceğimize inanıyoruz.

Ud toplayıcılarımız, bu değerli hazineyi hasat etmek için çalışırken bir nesilden diğerine aktarılan atalardan kalma gelenekleri kullanmaktadır.

Arabian Oud’da doğayı koruyor ve ağaçların sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Arabian Oud ve çevre koruma!

Arabian Oud çevreyi korumanın hayati önem taşıdığına inanmaktadır.

Arabian Oud olarak çevresel ayak izimizi azaltmayı taahhüt ediyoruz.

Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Misk gibi bazı koku yağlarımız (aslen hayvansal maddelerden elde edilir) sentetik moleküllerden üretilir.

Aynı zamanda, Arabian Oud her yıl yüzlerce ağacın dikimine katılmakta (özellikle Güney Asya’da, yaygın olarak ud ağacı olarak bilinen agar ağacının anavatanı) ve böylece yeniden ağaçlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Bu girişimler, size doğayla uyum içinde var olan ve onu koruyan yüksek kaliteli ürünler sunmak için harekete geçme isteğimizin bir göstergesidir.